
Сумка жіноча на три відділення,Турція
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 811
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна, гарна сумочка на три відділення
розміри:
Висота – 19 см
Ширина – 23 см
Дно – 12 см
Коротка ручка і регульований довгий ремінець.
Матеріал – якісна еко шкіра. Сумочка має три відділення. Основний відділ на блискавці, два інших відділи закриваються на кпопку-магніт. Усередині одне відділення на блискавці та три відкриті відділення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴







