Стильний, гарний крос- боді
Розміри:
Ширина -23 см
Висота -14 см
Дно -9 см
Довгий текстильний ремінець, що регулюється.
Матеріал еко шкіра.
Всередині одне відділення, одна кишеня на блискавці, та ще дві кишені відкриті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Средний |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии, Отделение для телефона, Наружный карман без застежки |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 190 ₴










