-10%

Стильна сумка під формат А-4
1 250 ₴
1 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: 914
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний шоппер
Формат А-4
Розміри:
Висота- 31 см.
Ширина по низу-30 см ,ширина зверху- 41 см.
Дно-12 см.
Висота ручок- 2 см.
Матеріал- якісна еко шкіра.
Шопер має одний вмісткий відділ.
Всередині додаткові дві відкриті кишені та ще одна на блискавці.
З тильної сторони є кишеня на блискавці.
Спереду кишеня на кнопці- магніті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴






