Гарна, стильна сумочка
Розміри:
Висота- 24 см.
Ширина по низу -32 см.
Дно- 9 см.
Довгий ремінець.
Матеріал- еко шкіра.
Сумочка має два відділення,між ними кишеня- перегородка на блискавці.
Всередині дві відкриті кишені та одна на блискавці.
З тильної сторони є кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 2 основных, Перегородка на молнии, Наружный карман на застежке, Отделение для телефона |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 190 ₴







