Стильна сумочка
Розміри:
Висота - 23 см.
Ширина по низу- 29 см.
Дно -9,5 см.
Довгий ремінець.
Матеріал - м'яка, приємна на дотик еко шкіра.
Сумочка має три відділення, центральне на блискавиці.
Всередині додаткові кишені на блискавці та відкриті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Форма | Трапеция |
| Размер | Средний |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 190 ₴







