
Сумка женская через плече черная
1 190 ₴
- Готово к отправке
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сумка жіноча
Матеріал- натуральна замша + еко шкіра.
Розміри:
Висота -17,5 см.
Ширина -25,5 см.
Дно -7,5 см.
В комплекті два ремінця.
широкий ремінець - довжиною 93 см.
Довгий ремінець, що регулюється.
Всередині одне відділення, дві відкриті кишені та одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Форма | Прямоугольная |
| Стиль | Универсальный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | 1 основное, Отделение для мелочи, Отделение для телефона |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Две |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 190 ₴




