-23%

Рюкзак дитячий, підлітковий,шкільний Wednesday з Usb-зарядкою
1 290 ₴
995 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісний рюкзак Wednesday з Usb-зарядкою
Размер 44см*30см*13см
Спинка ущільнена
Широкі зручні лямки, регулюються
З боків зовнішні сітчасті кишеньки, всередині відділення для телефона та ноутбука (або альбомів, папок, Книг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Чорний |
| Наповнення | Ні |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 14 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴





