-13%

Сумка жіноча DIESEL, Дизель
1 590 ₴
1 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 29004
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
👜 DIESEL 1DR Iconic Shoulder Bag Black
(Арт: 29004)
📐 Розмір: 20 х 13 х 6.5 см
🧵 Матеріал: Еко Шкіра
🔎 Опис:
Сумка виготовлена з еко-шкіри з металевим лого.
Усередині одне відділення, є невелика кишеня.
Підкладка всередині з щільного та якісного текстилю, також є брендова нашивка.
Закивається на дві кнопки-магніти
В комплекті дві ручки. Одна коротша для носіння лише у руці, а інша більш довга для носки через плече.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Овальна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Оздоблення та прикраси | Значки |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴





