Дуже стильна смочка
Розміри:
Ширина: 23 см
Висота: 15 см
Дно: 8 см
Довгий ремінець, можна носити як на всю довжину так і на подвійну.
Матеріал - еко шкіра.
Всередині два відділи та кишеня- перегородка по середині на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴






