Гарна, стильна модель сумочки
Розмір:
Висота - 24 см.
Ширина - 26 см
Дно - 9 см.
Довгий ремінець.
Матеріал - якісна еко шкіра.
Сумочка має одне відділення.
Всередині дві кишені відкриті та ще одна на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴










