
Стильна сумочка формат А-4
1 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9047
- +380 (50) 241-79-15
Стильна сумочка на два окремих відділи , формат А-4
Матеріал - натуральна замша + лакова еко шкіра.
Розміри:
Висота -26,5 см
Ширина по низу - 38 см.
Дно- 13,5 см.
Довгий текстильний ремінець, що регулюється.
Сумочка має два окремих відділи, кожен з яких закривається на блискавку.
Всередині додаткові кишені відкриті та на блискавці.
З тильної сторони кишені на блискавиці.
Стильна сумочка на два окремих відділи , формат А-4
Матеріал - натуральна замша + лакова еко шкіра.
Розміри:
Висота -26,5 см
Ширина по низу - 38 см.
Дно- 13,5 см.
Довгий текстильний ремінець, що регулюється.
Сумочка має два окремих відділи, кожен з яких закривається на блискавку.
Всередині додаткові кишені відкриті та на блискавці.
З тильної сторони кишені на блискавиці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 265 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 290 ₴





