
Стильна сумка, крос-боді GUESS
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 888
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний, гарний крос боді
Розміри:
Ширина —23 см
Висота -14 см
Дно -9 см
Довгий текстильний ремінець, що регулюється.
Матеріал еко шкіра.
Всередині одне відділення, одна кишеня на блискавці, та ще дві кишені відкриті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴





