Стильні сумочки
Розміри:
Ширина — 24 см
Висота - 16 см
Дно — 9 см
Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну.
Матеріал - якісна еко шкіра.
Попереду відкрита кишеня.
Всередині два відділення, посередині кишеня - перегородка на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴










