
Стильна сумка натуральна замша + екошкіра
1 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8545
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний крос боді на три окремі відділення
Натуральна замша в поєднанні з еко шкірою
Розміри:
Висота - 18 см
Ширина - 25 см
Дно- 8 см
Текстильний ремінець, що регулюється
Сумочка має три окремі відділення
Всередині дві відкриті кишені та одна на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Чорний |
| Відділення | 3 основних, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴







