Крос-боді Michael Kors
Матеріал — якісна екошкіра
Виробник Туреччина
Розмір 21*13*10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


