-10%

Жіноча сумка через плече
1 190 ₴
1 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 870/1
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка жіноча
Розміри:
Ширина — 24 см
Висота — 16 см
Дно — 9 см
Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну.
Матеріал — якісна екошкіра.
Усередині два відділення, посередині кишеня — перегородка на блискавці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴



