Сумка жіноча
Розміри:
Висота - 21 см.
Ширина по низу — 34 см.
Дно — 13 см.
Довгий ремінець, що регулюється.
Матеріал - еко шкіра.
Сумочка має два відділення,які поділені кишенею- перегородкою на блискавці.
Всередині дві кишені відкриті, та ще одна кишеня на блискавці.
На зворотньому боці та спереду є кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴






