-10%

Сумочка
📐 Розміри:
Вістота –17,5 см.
Ширина — 25,5 см.
Дно — 7,5 см.
В комплекті два ремінця.
широкий ремінець - довжиною 93 см.
Довгий ремінець, що регулюється.
Матеріал - еко шкіра.
Всередині одне відділення, дві відкриті кишені та одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴




