Сумка - рюкзак
Добре тримає форму
Можна носити як сумку так і як рюкзак.
Розміри:
Висота -29,5 см
Ширина по низу — 27 см
Дно -12 см
Матеріал -якісна еко шкіра.
Сумка- рюкзак має два відділення.
Всередині дві кишені відкриті, та одна кишеня на блискавці.
Зовнішня кишеня закривається на кнопку-магніт. Позаду рюкзака є ще одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 27 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴









