Стильна сумочка
Розміри:
Висота - 23 см.
Ширина знизу — 29 см.
Дно — 9,5 см.
Довгий ремінець.
Матеріал - м'яка, приємна на дотик еко шкіра.
Сумочка має три відділення, центральне на блискавиці.
Всередині додаткові кишені на блискавці та відкриті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴







