Крос-боді
Розміри:
Ширина -22см
Висота -16,5 см
Дно -8 см
Довгий ремінець, що регулюється.
Матеріал -еко шкіра.
Сумочка має два відділення, між ними кишеня-перегородка на блискавці.
Всередині одна кишеня відкрита, та ще одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴






