Стильний крос- боді
Розміри:
Висота -14,5 см
Ширина - 22,5 см.
Дно- 5,5 см.
В комплекті два ремінця, коротка ручка та текстильний.
Матеріал - еко шкіра.
Сумочка має одне відділення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴










