Жіноча сумочка
Розміри:
Ширина — 24 см
Висота - 16 см
Дно — 9 см
Довгий ремінець можна носити як на всю довжину, так і на подвійну.
Матеріал - якісна еко шкіра.
Всередині два відділення, між ними кишеня - перегородка на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴










