
Жіноча сумка натуральна замша+еко шкірою
1 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30155
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишукана, стильна модель
Натуральна замша в поєднанні із еко шкірою
Розміри:
Висота- 25 см
Ширина по низу- 30 см
Дно - 12 см
Довгий ремінець що регулюється.
Матеріал- якісна еко шкіра
Сумочка має одне відділення, яке закривається на блискавку.
Всередині одна кишеня на блискавці та ще одна відкрита.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴






