Стильна, дуже гарна сумочка
Колір-шоколад
Розміри:
Висота- 25 см.
Ширина - 32 см.
Дно - 13 см.
Довгий ремінець, що регулюється.
Матеріал - якісна еко шкіра.
Сумочка має два відділення , між ними кишеня-перегородка на блискавці.
Дві кишені відкриті та одна на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴








