
Жіноча сумка ,крос боді бежевий
1 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0999/1
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний, гарний крос- боді Guess
Розміри:
Ширина -23 см
Висота -14 см
Дно -9 см
Довгий текстильний ремінець, що регулюється.
Матеріал-якісна еко шкіра.
Всередині одне відділення, одна кишеня на блискавці, та ще дві кишені відкриті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей, 1 основний, Відділення для телефону |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴




