-10%

Сумка жіноча на три відділення,Турція
1 290 ₴
1 161 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3811/2
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручна,гарна сумочка на три відділення
Матеріал - натуральна замша+ якісна еко шкіра
Розміри :
Висота - 20 см
Ширина - 22 см
Дно - 12 см
Коротка ручка, та довгий ремінець, що регулюється.
Сумочка має три відділення.
Основний відділ на блискавці, два інших відділи закриваються на кнопку-магніт. Всередині одна кишеня на блискавці та три відкриті кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 161 ₴






