Вінтажна жіноча сумка
Матеріал-якісна еко шкіра.
Розміри:
Вістота –15 см.
Ширина — 21 см.
Дно — 8 см.
В комплекті два ремінця.
Довгий ремінець, що регулюється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴





