
Сумка жіноча через плече чорна
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8365
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний крос боді на три окремі відділення
Розміри:
Висота- 18 см
Ширина- 24 см
Дно- 7,5 см
Довгий регулюючий текстильний ремінець.
Матеріал- якісна еко шкіра.
Всередині- одна кишеня на блискавці та ще одна відкрита
З тильної сторони- кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴




