
Сумка жіноча крос боді чорна
1 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0927
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишукана новинка ♥️
Крос боді
Якісна екошкіра
Розміри:
Висота- 14 см
Ширина- 21 см
Дно - 7,5 см
Довгий регулюючий ремінець
Сумочка має одне відділення, всередині одна кишеня на блискавці та ще одна відкрита.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴






