
Жіноча стильна сумка під формат А-4 шоколад
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0712
+380 (63) 614-68-12
- +380 (50) 241-79-15
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гарна, стильна сумка під формат А-4
Матеріал- якісна еко шкіра
Розміри:
Висота -28 см.
Ширина -32 см.
Дно -12 см.
Довгий ремінець що регулюється.
Сумка має три відділення, центральне закривається на блискавку.
Всередині дві відкриті кишені та одна кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Універсальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 3 основних, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴





